Foto: www.scult.com

Dr. Ott Pärna

Ott on viimasel ajal tuntust kogunud spordi vabatahtlike liikumise SCULT.COM asutaja ja juhina. Kuid see maailma muutev organisatsioon on vaid üks Oti senistest saavutustest. Sportlik mees on ka suur mõtleja ning tal on väga tugev majandus taust.

Tegelikult oli Ott ka esimene Eesti Arengufondi juht, mis hilisemalt kandis nime SmartCap. Tema osalusel investeeris Arengufond/SmartCap aastal 2007-2012 muuhulgas sellistesse ettevõtetesse nagu GrabCad, Fits.me, Modesat, Realeyes, Now! Innovations, Cleveron jpt. Suurem osa nendest ettevõtetest on kirjutatud ajaloo raamatutesse.

Muuhulgas on ta abiks olnud Teeme Ära algatuse juures, Tehnopoli teaduspargi loomisel, olnud Majandusministeeriumi tehnoloogia ja innovatsiooni nõunik, kuulunud Finance Estonia juhatusse ja viimased aastad on ta vedanud ka rahvusvahelist mõttekoda Estcorp. Ott on olnud ka JCI Estonia President aastal 2008 ning head kaaslased kirjeldavad teda kui mõnusalt karismaatilist ja tarka inimest. Temaga vestlused on inspireerivad ning ta suudab näha ka suurt pilti.

Rohkem infot tema kogemuse kohta leiad ka tema LinkedIn’i profiililt